Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ким чен Борисов: И аз съм с принос в медицината - слънцето и морският бриз лекуват коронавируса

"Целта ни е да покажем,  че нашето море и планини, при този тренд на заболяването, са безопасни. И аз имам принос в медицината - лечителни за коронавируса са това слънчице, хубавият морски бриз. Трябва да направим така, че да  примамим и сърби и македонци и гърци да дойдат на нашето море. И Босна и Унгария, също".

Така премиерът Борисов отговори на въпрос на "24 часа" какъв туристически сезон очаква заради ситуацията около коронавируса. Днес премиерът бе в Бургас, където разгледа строителството на новата спортна зала "Арена", а след това инспектира обхода на Поморие. 

Борисов припомни, че от 1 юни се сваля карантината за повечето държави от ЕС и изрази надежда, че ще се запази тенденцията България  и Гърция да си обменят по 1,5 млн. туристи. Попитан кога биха могли да се възстановят чартърите, тъй като Слънчев бряг работи основно с туристи от Западна Европа, премиерът заяви, че това трябва да се реши от  лидерите на всички държави.

"Много се надявах Г7 да се съберат, но разбрах че и Тръмп е канцелирал срещата. Това не е оптимистичен знак", каза Борисов. Той допълни, че утре е поканил сръбският президент Вучич, на когото ще покаже Балкански поток, а след ден-два в България пристига и гръцкият министър-председател Мицотакис.

"Сега ние като се справихме добре със ситуацията,  в България няма благодарност", заключи премиерът.

Борисов: Получихте рядък шанс да ви управлявам! (тулупи, негодници, мисирки...?)

Georg Georgiev:
Бойко Борисов - комунист, майор от УБО, и син на полковник от МВР или на който и да било.

Ексклузивно! Бойко Борисов е бил агент на ДС (ДОКУМЕНТИ)

Как призракът на комунизма управлява нашия свят: Глава 1: СТРАТЕГИИТЕ НА ДЯВОЛА ЗА УНИЩОЖАВАНЕ НА ЧОВЕЧЕСТВОТО

Вярно ли е, че ако изкъпете 5 гербаджии, ще излязат поне 6 „чисти“ комунисти?

За комуниста бизнесмен, бизнесът значи далавера или по точно лъжа и кражба

Още ли се питате кой управлява и днес България

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://petel.bg/

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!