Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Мартин Карбовски: Как сте, господин Борисов?! Хората ви търсят, за да ви свалят от власт и дори за

Бойко Методиев Борисов е един от най-младите комунисти в България станал член на БКП още на 18-годишна възраст. Отгледалият го Методи Борисов е с чин майор от ДС. Борисов напуска пожарната която е част от системата на МВР защото отказва да се съобрази с новия приет закон за деполитизиране на силовите министерства. Борисов е активист на митингите на БКП, после БСП като не пропуска нито един от тях. Борисов още не си е върнал партийния червен билет. Тоест Борисов никога не е подавал заявление за напускане на БСП, така че във всеки един момент може да се върне там откъдето произхожда. Билета на БКП, още си стои във вътрешния джоб на сакото му! Отказал се е от червената идея само устно!

За първи път: Истината за дядото на Бойко –„убийството” на 9.IX.1944 опровергано от очевидец

Бойко Борисов е бил агент на ДС (ДОКУМЕНТИ)

Божков: Помни ли Бойко затвора в Чехия през 1993 г... И кой му прати адвокат да го измъкне...

Ако не харесвате Бойко, значи не харесвате комунизма! Защо тогава не го осъдите?

Осъдете комунизма и ВИЕ

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Къде ли сте?

Как се чувства един вечно прав в себе си човек? Хората ви търсят, за да ви свалят от власт и дори за отмъщение.

Аз бих ви потърсил за няколко въпроса.

Примерно – къде сте?

Помните ли времето, когато започнахте да си избирате при кой журналист да ходите? Тогава не бяхте прав. И днес това извращение, да си избирате въпросите и журналистите стигна до кресчендото, че Вашият пиар определяше последните дни кой шеф на болница къде да ходи.

Медийният комфорт убива децата си.

Днес ще ви ругаят, ще ви обиждат, аз ще ви говоря на Вие, за да не е като преди, за да не съм като другите.

Помните ли времето, когато отказахте за пръв път пресконференция на избори?

Нарушихте всички политически и медийни ритуали. Решихте, че може да се управлява от джип, като полеви командир на муджахидините.

Разговорът, политическият разговор от разбираем език се превърна в кървава кърджалийска смес от мръщене, закани, директни глупости и вулгарност.

Опростачването не е прогрес, то е само за вицовете.

Помните ли времето, когато всички ви щадяха, та до дните на златното шкафче? Това време и тази пощада ще се изучава в учебниците по народопсихология.

Колко можеха още хората да ви щадят? Та вие дори не отрекохте спалнята и шкафчето, а като циганче казахте първото, което ви хрумна. Имахте досега късмет да управлявате толкова дълго, толкова объркан народ, просто с хрумвания пред камера. Друг не би успял.

И последен въпрос – мислите ли още, че Вие сте титан на политическия живот у нас и като всеки титан не сте оценен в собственото си село?

Не ми отговаряйте. На мен ми стига да гледам Свлачището, което оттук нататък ще ви организират “най-преданите”, перфидните и наведените, на чиито лица даже се отрази животът в подмазване и мерене на физономии.

Краят на един тиран зависи само от способността му да чува неща, които не харесва.

Вие затворихте всяка врата пред нормалността в политиката, стигнахте кресчендо в разговора с всяка опозиция, счупихте ритуали и символи, като знаме, хвърлено при дървата за горене.

Това нямаше как да продължи. Или има?

Доколкото познавам нацията, която управлявате – има малка възможност да продължава.

Но завинаги?

Последен въпрос – колко трае според Вас завинаги?

Нацията има време, може да чака още дълго да слезете от тигъра (цитирам сестра Ви, докторката).

Но вие колко време имате?

https://www.lentata.com/

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://svobodnoslovo.eu/

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!