Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Президентът Тръмп осъжда насилието и казва, че ангажираните с обсадата на Капитолия в САЩ ще бъдат изправени пред съда!

President Trump Issues an Official Statement (from the White House?) About The "Incursion of the U.S. Capitol" (welovetrump.com)

ИЗБОРИТЕ КОИТО ОПРЕДЕЛЯТ БЪДЕЩЕТО НА СВЕТА

Президентът Тръмп осъжда насилието и казва, че ангажираните с обсадата на Капитолия в САЩ ще бъдат изправени пред съда. 13.01.2021 г. Също така президента призовава за мирно предаване на властта.

“Обвинявате ме, че не трябва да приемам информацията за мирният преход от Тръмп, към Байдън. Вземете си студен душ и не ме обвинявайте, че не искам да повярвам на нещо, което изобщо не се случва! Аз винаги съм честен и никога не изопачавам истината! Ако исакте да чуете само това, което искате, потърсете си място, което да поддържа разказа ви! Аз няма да бъда от тях! Крайно време е да престанете да живеете в приказките, че нещо библейско ще се случи. Тръмп се разделя с този мандат. Байдън ще бъде следващият президент. Вече излезе доклада на генаралите от Пентагона, които се подписаха, че ще служат на новия президент.

Майк Помпео обяви, че след седмица напуска поста си, а Мелания Тръмп пусна благодарствено писмо и благодари на всички за подкрепата! А самият Тръмп обяви вчера, че администрацията на Байдън, ще се сблъска с импийчмънда, който толкова искат и за него. Всички тези неща, водят към логичното заключение, че Тръмп ще предаде трона. Жалко, че не мога да публикувам във фейсбук, защото виждам, че все още различни профили пробутват историята за голямата буря. Аз отдавана разбрах за това, опитвах се в няколко поста през декември да го напиша, но видях, че хората трудно поемат пораженията и от упреците се принудих да ги изтрия. И все пак трябва да престанем да си мислим, че Тръмп, някак си с магия, ще бъде отново със следващ

мандат. Дано 2024 президент. Аз съм един от най-големите му поддръжници. Много хора вече знаят това. Повярвайте ми колко ми е трудно да призная тази истина, лично на мен, а какво остава за вас. Всеки сам ще го преживее и по собствен начин. И тук искам да допълня. Това не означава, че войната е спечелена. Битката е загубена но борбата на Тръмп и екипа му продължава. Аз смятам, от това, което открих до сега, че Тръмп и Генерал Флин са заложили много “мини”, които ще избухнат след встъпването в длъжност на Байдън. И друг е въпроса как ще реагират американските патриоти на всичко това. А и хора не се паникьосвайте, всичко ще бъде както трябва. Доверете се на Вселената!

Тръмп вече е герой, той отвори очите на милиони хора за света и обърна нашето съзнание. Сигурен съм, че борбата със злото няма да приключи, ще има нови герои и нови истории, животът е вечна борба между доброто и злото. Тръмп извади скритото зло на повърхността и той и неговите последователи ще продължат битката, нашата задача е да застанем твърдо на неговата страна, а именно на страната на силите на светлината! Моята битка продължава!”П.Симеонов

ИЗБОРИТЕ КОИТО ОПРЕДЕЛЯТ БЪДЕЩЕТО НА СВЕТА

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: НОВО! Президентът Тръмп осъжда насилието и казва, че ангажираните с обсадата на Капитолия в САЩ ще бъдат изправени пред съда! – UFOBG.com

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!