Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Защо всички усилия бяха насочени към създаването на ваксина, а не на лекарство срещу „Ковид-19“? Защо започва ваксинация в разгара на пандемията?

ТЕРЗАНИЯТА НА НОВИЯ АНТИВАКСЪР

Не бях антиваксър. Ваксиниран съм със старите ваксини, децата са ми ваксинирани, внуците, и те. Мислех ваксините за постижение на човечеството, отървали го от детския паралич и едрата шарка.

Обаче до неотдавна аз вярвах на моята държава. Сега подозирам всички, от Бойко Борисов, през фрау Меркел, та чак до господарите на света. Както и върху всичко друго, големите пари сложиха ръка и върху лекарствата и ваксините и ги оставиха в ръцете на хора като Огнян Донев, Веско Марешки и Бил Гейтс.

Склонен съм да мисля, че за тях печалбите са по-важни от моето здраве. Затова с удивление гледам към мощната рекламна кампания, която задава повече въпроси, от колкото отговори.

Защо всички усилия бяха насочени към създаването на ваксина, а не на лекарство срещу „Ковид-19“? Защо започва ваксинация в разгара на пандемията?

Защо всички правителства положиха усилия да създадат гарантиран световен пазар на две фирми? Защо вместо тях поеха отговорността за неблагоприятни ефекти? Защо беше пренебрегната руската ваксина? От къде стана ясно, че ваксините предпазват и от новия, съвсем непознат, „лондонски“ щам?

Фаучи току-що призна, че е излъгал за стадния имунитет, за да подмами хората да се ваксинират?

Kalin Todorov, фейсбук

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: ТЕРЗАНИЯТА НА НОВИЯ АНТИВАКСЪР (alarmanews.com)

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!