Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Бойко към българите: Д**ба майка им глупава! Шехерезада изтри видеото с псувните на Мутрата

Бойко Борисов за пореден път тегли една майна на народа, като псувнята бе запечатана на едно от видеата на живо, които Мутрата пуска на стената си във фейсбук. Пиарката на премиера – Севделина Арнаудова – Шехерезада, обаче, своевременно се усети и изтри излагацията, разкри Narod.bg.

Простотията на лидера на хунтата бе коментирана на мига от пиар експерта Радослав Бимбалов. Ето какво написа той на стената си:

Преди малко фейсбука ми уведомява, че Господарят Борисов има лайф включване. Цъкнах импусилвно и попадам на нива, някакви хора в далечината, а зад кадър отчетливо се чува познатият гърлен глас на премиера:

– Д**ба майка им глупава! Давай да бегаме от тука.

Шехеразада бързичко успя да спре лайфа и да изтрие видеото, но то се запечата завинаги в ушите ми.

Сега то си кънти там и ми нашепва истината, че в тази държава всичко се прави като живите включвания на Севдето – набързо и квото стане.

Простащината е хванала за ръка некадърността. Заедно скачат в грозно хоро, директно върху главите ни. С боси, миризливи крака.

Боли.

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://narod.bg

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!