Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Отказвам да съм българин, държавата на ГЕРБ обяви война на семейството ми!

Narod.bg публикува гневната изповед на Генчо Генчев

Защо се отказвам от българско гражданство

ПЪРВО, навърших 76 години и не искам останалата част от живота ми да слугувам на дебили и простаци.

ВТОРО, през целия си съзнателен живот не навредих с нищо на ТАТКОВИНАТА.

ТРЕТО, така живяха съпругата и децата ми.

ДНЕС ТАТКОВИНАТА Е ОБЯВИЛА ВОЙНА НА СЕМЕЙСТВОТО МИ

1.Съпругата ми работи до скоро – до 72 години. Разболя се от бъбречна недостатъчност… ХЕМОДИАЛИЗА… Правиха операция на едната ръка.

След две седмици се наложи да и слагат катетър, за който плати 420 лева.

Вече трети път влиза в болницата защото през катетъра попада в кръвта е някаква бактерия.

2. Голямата ми дъщеря се разведе и поиска да си върне имената от преди брака. Говори по телефона от Швейцария, казват й какви документи са нужни, тя ги подготвя и ги представя в ГРАО -Плевен. Служителка й казва, ЧЕ ВСИЧКО Е НАРЕД.

След 3 седмици се оказа, че шефката на ГРАО не признава Декларацията за промяна на имената дадена от Швейцария и праща дъщеря ми в съда да си връща имената.

Тогава написах писма но Президента, Председателя на НС, Министър Председателя и на три министерсва – на правосъдието, на външните работи и на регионалното развитие.

САМО ВЪНШНО И НА РЕГИОНАЛНОТО РАЗВИТИЕ веднага отговориха, че са

получили писмата.

Питах тримата големи и трите министерства:

”Та ви питам, дедови хубавици и хубавци,:

1.Швейцарски съд променя фамилията на дъщеря ми при сключваме на брака

2.След развода Служба по гражданско състояние на Конфедерация Швейцария връща българската фамилията. Швейцарските власти й издават документ за пребиваване и работа в Швейцария, наричан ПЕРМИ, с българската фамилия.

КОИ СА ТЕЗИ СЪДИИ И НА КАКВО ОСНОВАНИЕ ЩЕ СЕ МЕСЯТ НА ШВЕЙЦАРСКИТЕ ВЛАСТИ?

Съветвам ви да беседвате с кмета на Плевен, а с директора на ГРАО да не си губите времето!

Надявам се някой от вас да реагира! Не споменавайте със зло 20.12.2020 г.

И зачаках… Уви! Никой не реагира.

На 4 януари им написах:

“НЕУВАЖАЕМИ УПРАВНИЦИ,

Пише ви дядо Генчо…

Дано до вас да е достигнало писмото ми от 21.12 2020 г.

1. Ако не е достигнало, сте виновни вие, защото не сте организирали работата на собствената си администрация.

а/ дали заради сгрешени имейли

б/ дали заради некадърни ваши помощници

в/ дали заради вашето високомерно и пренебрежително отношение към мен стареца, позволил си за ви пише.

ВСЕ ЕДНО. ВИЕ СТЕ ВИНОВНИ. ДНЕС ВИ ПИША С ЕДНА ЦЕЛ: МОЛЯ СРОЧНО ВИЕ ИЛИ УПЪЛНОМОЩЕН ОТ ВАС СЛУЖИТЕЛ МИ ОПИШЕ СТЪПКА СТЪПКА ДЕЙСТВИЯТА, КОИТО МОЯТА ДЪЩЕРЯ ТРЯБВА ДА ИЗВЪРШИ ЗА ДА И ИЗДАДЕ БЪЛГАРСКАТА ДЪРЖАВА ДОКУМЕНТИ ЗА САМОЛИЧНОСТ С БЪЛГАРСКИТЕ И ИМЕНА.

Надявам се поне един от вас да удари с юмрук по масата е да каже: НАРЕЖДАМ на Мария да и се издадат документи за самоличност с имената, които е имала преди сключването на брака.

ОСНОВАНИЯ:

1. Мария не е ПРЕСТЪПНИК, за разлика от многото престъпници, на които България е издавала лични документи.

2. Заради пандемията Мария е затруднена в издръжката семейството си и допълнителни разходи /Швейцария-България-октомври 2020 и февруари 2021 / СА НЕЖЕЛАТЕЛНИ

3. Паспортът и е нужен за участие на световен шампионат в САЩ с българските си имена.

Вече ви писах, че аз живея по законите, действащи в страната, но ако те пречат на семейството ми, аз ги зачерквам, пиша си свой закон и го изпълнявам….

Така и сега: ПРОСПАХТЕ ПОЧТИ МЕСЕЦ…. Имате 10 дни… ТОВА Е ПО МОЯ ЗАКОН!

Мария ще бъде в Татковината на 14 февруари. До тогава да сте си свършили работата и да остане да отиде в МВР за да и издадат документите.

НЕ СЕ ВОДЕТЕ ПО АКЪЛА НА плевенския кмет и шефката на ГРАО.

Нали знаете къде ще стигнете, ако тръгнете след муха. Ще останете изненадани кой е кадрувал тази служба по времето на Зеленогорски. Мислете и действайте! УМНАТА!!!

4 януари 2021, Генчо Ганчев

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: Отказвам да съм българин, държавата на ГЕРБ обяви война на семейството ми! - Narod.bg

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!