Следвайте "Буднаера" в Телеграм

След безобразията, които тази политическа класа сътвори, никога повече хората няма да повярват на властите

Венци Мицов

След безобразията, които тази политическа класа сътвори, никога повече хората няма да повярват на властите.

Никога.

Запомнете това, защото след време ситуацията, в която живеем, ще се изучава по учебниците.
Като пример за това какво става в едно общество, чиито управници си сменят мнението през 15 минути.

Идете и спрете хората на улицата, ако можете.
След като вчера направихте циркове в президентството.
Спрете ги и им кажете, че ще се заразят.

Ще спрете... дедовия, както се казва по кюстендилско.

И понеже аз смятам, че в действителност COVID го има и е заплаха, но смятам, че и управлението на България е заплаха, по никакъв начин не мога да дам отговор на всеки, който би ме попитал - да си седя ли у дома и да се пазя, или да ида на площада.

Отговор - с хубава маска и на площада.

Аз не бих отишъл там, но вие идете.

Елена Гунчева: Полицията на мафията пребива български граждани в София, за да спаси мутрата! Протестът е мирен, полицията явно има заповеди да бие и пребива хората! Тези изроди заради едни престъпници във властта ще потопят България в кръв.

Полицаи – спрете се. Достатъчно обслужвахте мафията. Достатъчно подминавахте престъпленията. В каква държава ще растат децата ви? В такава, в която бащите им са се клели в Бългаия и бият българи, за да пазят престъпници ли? ПОЗОР!

Кой знае, може би другата седмица ще отразявам протестите в качеството си на журналист.

Ако протестите не спихнат.

И последно - въпреки, че вече не им вярвате, се пазете.
Не е майтап вируса.

Но то пък да не би да е майтап да живееш в тая ченгеджийска държава, която се управлява не със стратегии, а с активни мероприятия.

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://www.lentata.com/

https://svobodnoslovo.eu/

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!