Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Фоторепортаж: Shen Yun в Сидни, Стокхолм и Тампере

СИДНИ (Австралия): Найри Александер, хореограф и директор на All Stars Performing Arts, Сидни, каза за Китайския спектакъл (Shen Yun) на нюйоркската компания Божествени сценични изкуства (Divine Performing Arts): „Това е пир за душата; начинът, по който се използва реквизита и светлината е много вдъхновяващ. Много, много величествено!”. 5 април 2008 г. (Mark Hutchison/Epoch Times)

СИДНИ (Австралия): Адвокатката Анджела Кетас със съпруга си Крейг, музикант, казаха, че Спектакълът е фантастичен, особено анимираните високотехнологични декори „За пръв път виждам да се използват така декорите….бях много впечатлена!”, сподели Анджела. 5 април 2008. (Epoch Times)

СИДНИ (Австралия): Мари Фикара, член на Австралийския парламент, каза след представлението на Божествени сценични изкуства, че би желала то да се превърна в ежегодишно събитие. (Shar Adams/Epoch Times)

СИДНИ (Австралия): „Бих го нарекъл божествено в пълния смисъл на думата. Не мога да го опиша с думи, затова бих казал, че е като да съм опитал нещо много вкусно и другите искат да знаят как е. Бих им отговорил: ‘Опитайте го вие самите!’ ”, каза музикантът Алекс Ходчити за Спектакъла. (Mark Hutchinson/Epoch Times)

СИДНИ (Австралия): Собственичка на танцова школа, Вики Клер, сподели след представлението: „Хореографията на танците бе невероятна – много съзидателно! Хареса ми как бяха използвани декорите. Беше много находчиво и също така хармонизирано с танците”. 5 април 2008. (Mark Hutchison/Epoch Times)

СИДНИ (Австралия): Ренуик Уилиамс, президент на международната хранителна компания Market Australia, каза, че представлението е „много вълнуващо преживяване от духовна гледна точка. От визуална също, много е драматично… много успешна програма.” (Sonya Bryskine/Epoch Times)

СИДНИ (Австралия): „Градивно, много въодушевяващо, обожавам цветовете му – бяха наистина пищни!”, каза Тиарни, посетила шоуто със своята баба Дороти Хоукинс. 5 април 2008. (Mark Hutchison/Epoch Times)

СТОКХОЛМ (Швеция): Сам Парис, известен шоумен, изнасял представления на сцената на Lido De Paris във Франция, на Броуей, Ню Йорк и на годишния фестивал Old Opera във Фракфурт, каза след като видя представлението: „Бях изключително изненадан, защото това не е просто шоу, което те забавлява, а шоу, което те кара да се чувстваш духовно удовлетворен. Аз почувствах емоционалност от едно по-различно ниво.” (Epoch Times)

ТАМПЕРЕ (Финландия): „Обожавам го. Смятам, че това е нещо, което наистина бих препоръчала на хората да видят”, каза за Спектакъла Каролин Сегерпалм, балерина и преподавателка в Шведската кралска академия. 3 април 2008 г. (Courtesy of NTDTV)

ТАМПЕРЕ (Финландия): Джуси, от дошлите за представлението на Shen Yun група шестима приятели танцьори и хора на изкуството, сподели, че много са го впечатлили сцените, пресъздаващи преследването на медитативната практика Фалун Гонг от страна на китайския комунистически режим : „Сцената с движенията на Фалун Гонг произведе много силна енергия. Усещах промяна в осъзнатостта на публиката, много силна целебна и облагородяваща енергия беше генерирана”. 31 март 2008 г. (Jan Jekielek/Epoch Times)

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!