Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Tрай си и ще ти върнем детето

УНИЩОЖАВАНЕ НА СЕМЕЙСТВОТО

Долна лъжа и манипулация на всеки един социален работник е „трай си и ще ти върнем детето, ако ли не няма да го видиш!”. 

Автор: Ина Иванова

Като бивш социален работник, ще ви кажа на всички следното, само с рогата напред, особено ако си родител с отнето дете.

Долна лъжа и манипулация на всеки един социален работник е „трай си и ще ти върнем детето, ако ли не няма да го видиш!”.
Това е чисто и просто коронен номер на всеки един социален работник, за да обработи родителя, да му вземе страха, да го накара да мълчи и бавно да му забие ножа в гърба.

Ум не ви достига на какво са способни социалните за достигане на целта (коя е тя, няма да споделя). Нито един филм на ужасите не е по-страшен от това, което съм видяла аз!

Затова имам призив към родителите на Катерина: „Мили родители, не се поддавайте, не се снишавайте, само с борба ще си вземете детето, не с мълчание, не с примирение!”.

Не ви ангажирам с мнението си, но аз съм била от другата страна на монетата, тази от която вие не сте...от сърце се моля да ви върнат детенцето...

УНИЩОЖАВАНЕ НА СЕМЕЙСТВОТО

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://www.lentata.com/

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!