Следвайте "Буднаера" в Телеграм

svobodnoslovo.eu

Патрашкова: Ще дам записите от Банкя на прокуратурата

Има записи от срещи на Румен Петков и Бойко Борисов и аз ще ги дам на прокуратурата.

Това потвърди отново в „Гореща точка“ по ТВ7 гл. редактор на в. Галерия Кристина Патрашкова.

Вчера Патрашкова обяви, че бившият премиер Бойко Борисов се е срещал поотделно в дома си в Банкя с Георги Първанов и Румен Петков и тя разполага с аудиозаписи от тези срещи.

Тя не изключи възможността преди да стигнат до прокуратурата, да бъдат пуснати в ефир. Вчера Георги Първанов обяви записите за лъжа и заяви, че ще даде Патрашкова на прокуратурата.

Още един участник има също запис на тези разговори, но не съм ги получила от него,

разкри още журналистката и каза, че записите са дълги няколко минути. Те по думите й говорят, че има добри отношения и договорки за подкрепа между Борисов и Първанов и че бившият държавен глава е човек, с когото Борисов би могъл да работи.

Пиарът на проекта „АБВ“ Нидал Алгафари, както той самият се представи тази сутрин, пък заяви, че не разбира за какво става дума и кой с кого се е срещал.

По въпроса за финансирането на проекта Алгафари заяви, че единствените разходи, за които той знае, са парите за наем на зала в НДК.

Нищо друго, питай ме мене. Първанов лично ги извади и ги плати„,

беше категоричен пиарът на новия ляв проект

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!