Следвайте "Буднаера" в Телеграм

1kam1.eu

През септември в СОФИЯ ще се пролее кръв! БСП и ДПС ще насъскат контрапротеста срещу протеста!

Още през септември очаквам УЛИЧНИ БИТКИ и КЪРВАВ СБЛЪСЪК между протеста и контрапротеста, заяви като прогноза в студиото на Нова тв Красен Станчев, икономист, съосновател и директор на Института за пазарна икономика.

Първата му прогноза вече се сбъдна, а тя беше следната:

"Днес /16 август, денят на гласуването на заема от 1 милиард лв. и актуализацията на бюджета/ сблъсъци между протеста и контрапротеста няма да има!

Днес БСП-ДПС демонстрират една доминация.

Красен Станчев

Не просто искат да изравнят силите между протестиращите, те искат да доминират.

БСП-ДПС искат да кажат на протеста чрез своя контрапротест: "Ето, във всеки един момент можем да докараме от провинцията хора, повече на бройка от самите вас!".

Втората прогноза на икономиста и общественик Красен Станчев беше за кръвопролития през септември по улиците на София:

"Улични сблъсъци между двата протеста аз прогнозирам, че ще има, но не сега, а през септември.

Тогава вече ще се пролее кръв, за жалост", завърши с предвижданията си Красен Станчев.

Неговата позиция беше, че БСП и ДПС допускат груба грешка, събирайки разни цигани и безработни от цялата страна.

Той заяви също, че контрапротестът вони на партийна организация, а на циганите и останалите парите, дадени им, за да протестират, се подават от джобовете им.

"Ясно е, че протестът няма организация.

Контрапротестът е организиран по партийна линия.

Ето, чухте какво казаха протестиращи пред вашия репортер:

"Тук съм от 3 часа, но трябва да тръгвам, вече трябваше да съм на работа!".

Подобни неща чувам и аз, и то винаги, когато ходя на протестите.

Хората протестират през свободното си време, после тичат на работа", завърши директорът на Института за пазарна икономика Красен Станчев в извънредното студио на Христо Калоферов.

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!