Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Домашното образование напълно противоречи на новите закони!

Глоби за родители, които не пускат децата си на градина

Масово преобразование
Масово преобразование. Снимка pagingdoctorme.com

How the Rockefellers Re-Engineered Women

Министърът на образованието Милена Дамянова заявила в ефира на сутрешния блок на Нова телевизия, че задължителната детска градина нямало да отнеме възможността на родителите да прекарват повече време с децата си, съобщи КРОСС.

Тя е категорична,  че с промените в закона не се отнема участието на родителите в образователния процес на малчуганите, места има в детските градини, и че децата могат да посещават и частни градини.

Дамянова обясни, че няма мърдане, домашното образование напълно противоречи на новите закони и ще има глоби за всички, които не включат децата си в предучилищното образование. Глобите ще започнат с 50 - 100 лв., но нямали да започнат веднага.

Според Дамянова домашното възпитание пречело на децата да се социализират.

Филмовият продуцент и музикален мениджър Арън Русо говори по въпроса за децата и образованието в своето „Историческо интервю с Аарън Русо“, превод на което следва под видеото.

(Следният текст започва от четвъртата минута на видеото)

Една вечер той ме пита:

"Арън, какво мислиш за движението за равни права на жените?"

Тогава имах доста стандартно виждане за това и казах: "Мисля, че жените имат право на работа и равно заплащане с мъжете, както и право да гласуват."

Той започна да се смее и каза: "Ти си идиот".

Питах го защо съм идиот?

Той каза: "Ние Рокфелерови финансирахме това. Ние финансирахме движението за равни права. Ние бяхме зад всички вестници и телевизии...фондация Рокфелер.

Пита ме: "И знаеш ли защо?

Има две основни причини.
Първата беше, че не можехме да взимаме данъци от половината население, преди равните права и втората: сега можехме да пращаме децата на училище от ранна възраст, можем да оформяме мисленето на децата, така се разбиват семействата им, децата започват да гледат на държавата, като на тяхно семейство, на училището, на властите като тяхно семейство, не на родителите, които ги обучават.

Това са основните причини за движението за равни права на жените.

Нещо, което дотогава смятах за благородно когато видях техните намерения зад това, целите на това видях злото зад това, което смятах за благородно начинание.

- Арън, знаеше ли, че Глория Стайнъм в една от книгите си признава, че ЦРУ е финансирало списанието "Мис"?

Не, не знаех.

ЦРУ е финансирало списание "Мис"?

- Да, с уговорената цел да се взимат данъци от жените...

- Без майтап? Не знаех, тоест знаех, Ник ми каза, но не знаех, че ЦРУ са замесени.

Тя се гордее с това: "ЦРУ искаше да ми помогне, да помогна на жените...затова ме финансира".

Разбира се тяхната цел е: Разделяй и владей.

Те се фокусират върху истински проблеми - жените бяха мамени по много начини, но елита не планираше да им помогне, те планираха да ги измамят и да ги разделят с мъжете.

Виж какво направиха с черните жени.

Те имаха само 10% легитимност преди 50 години в черните общности.

Сега е над 90%. Виж и социалните помощи: ще ви дадем пари, ако няма мъж в къщата.

Това е с цел допълнително да деградира семейството, тотално да го унищожи.

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!