Гущерова за развода с Хриси: Съжалявам, извиних му се

INTRIGI.BG

„Много съжалявам за раздялата с Хриси. Аз съм много импулсивна и не обмислям нещата. Ядосвам се за дребни неща и ги превръщам в голям проблем. Имахме леко неразбирателство и знаех, че така ще го провокирам. Свикнала съм всичко да става по моето и тогава неговият отказ ме ядоса. Всъщност ядосах се затова, че той повярва на мен и с поста си в Инстаграм реших да го провокирам.“

Така завоалирано и дори леко неадекватно Светлана Гущерова обясни раздялата с мъжа си Християн Гущеров това лято. Тогава в емоционален пост в социалните мрежи плеймейтката съобщи, че вече не е във връзка с милионерския син, наричайки го измамник.

„Никога не се доверявайте сляпо на мъже. Те могат да ви изоставят без дрехи, храна, да ви вкарат в дългове към лихвари, без да се грижат за децата ви. Искам да ви разкажа за моя собствен опит с такъв измамник и за последиците от това, че живях с него, както и за дълговете, които той натрупа“, откровена бе Светлана в мрежата преди по-малко от 4 месеца.

Този уикенд Гущерова запя друга песен в предаването „Животът по действителен случай“, където бе поканена заедно с Християн. По думите й постът й е бил обикновен емоционален изблик, провокиран от лека разпра със съпруга й.

Леката „разпра“ продължи повече от месец, през който двамата бяха разделени, но в крайна сметка отново заживяха заедно.

Още тогава се заговори, че причина за раздялата са били огромни дългове, които Хриси е натрупал към лихвари от хазарт. „Никога през живота си не съм стъпвал в казино. Не разбирам от хазарт, за мен това е грях“, кълнеше се пред водещата Алекс Сърчаджиева милионерският син.

Двамата обаче не отвориха и дума относно слуховете, че са загубили огромния палат, в който живееха, и днес заедно с четирите си деца пребивават в малка квартира в столицата.

ЗА КАКВО Е СЪЗДАДЕНО ЧОВЕЧЕСТВОТО

Източник/ци: Гущерова за развода с Хриси: Съжалявам, извиних му се - INTRIGI.BG

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!