Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Николай Бареков: Борисов и Румен Пашата са убили над 150 човека, а след това им взеха бизнеса

"Бойко Борисов уби над 150 човека с Румен Николов-Пашата, той им прибра бизнеса. Говорят, че е присвоил 4 милиарда.". Това каза пред ТВ7 новият политик Николай Бареков.

"Симпатизанти ми дадоха фактология, че преди седмица е било взето решение да бъда премахнат. Възможно е поръчката да е минала и през чужбина. Посъветваха ме да осветля всичко това, за да си дам отсрочка, и убийството ми да не стане тази седмица", каза той.

"В четвъртък пускам разследване за бизнеса на Борисов с офшорни компании, което е причината той да иска да ме отстрани", смята Бареков.

"Ако ме ликвидират, партията ми ще може да съществува и без мен, но така няма да им пречат. Обадих се на Агенция ПИК и ги помолих да публикуват тази информация, защото нямах друг изход", каза Бареков. /pik.bg/

Този човек не съществува за мен". Така отговори Бойко Борисов пред ПИК на въпрос - как ще коментира твърденията на Николай Бареков, че е поръчал физическото му ликвидиране.

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!