Следвайте "Буднаера" в Телеграм

ЕВ

Shen Yun в Лудвигсбърг, Германия изправя публиката на крака

Наскоро Shen Yun Performing Arts приключи двете си представления в Лудвигсбърг, Германия.

За някои в публиката това бе първа среща с традиционната китайска култура и те бяха заинтригувани да видят Shen Yun. След като изгледаха представлението, споделиха с нас впечатленията си.

[Angelika Schlöndorff, зрител от публиката]:
"Заслужаваше си. Не можех да си го представя, но е фантастично. Много се радвам, че направих това."

[Jürgen Schmiedel, зрител от публиката]:
"За мен бе впечатляващо, защото беше абсолютно ново. Нямах никаква представа за китайския танц."

[Roswitha Schmiedel, зрител от публиката]:
"Беше много интригуващо. Макар че си мислех, че ще е доста необичайно за мен. Но ми хареса много и ми беше интересно."

[Г-н и г-жа Nehring, зрители от публиката]:
"Бях удивена от дисциплината, чара и грацията. И разбира се, чудесните костюми и великолепните цветове."

[Jürgen Schmiedel, зрител от публиката]:
"Това, разбира се, бе очарователно – хореографията и цялото представление. За мен беше просто впечатляващо."

[Angelika Schlöndorff, зрител от публиката]:
"За мен ерхуто бе невероятно, както и тенорът. Всъщност, всичко. Не зная, все още съм твърде впечатлена."

Изпълнителите от Shen Yun изправиха на крака публиката в Лудвигсбърг, която се сбогува с тях с дълги аплодисменти.

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!