Следвайте "Буднаера" в Телеграм

 „Удивителен спектакъл!“ - Shen Yun в Брюксел

Хсуан Лиу е от Тайван, но живее и работи в Белгия. По думите му Shen Yun го е отвел на пътешествие обратно в родната му земя.

 [Hsuan Liu, зрител от публиката]: 

 „Почувствах се много емоционално, защото съм отраснал в Тайван; усетих силна носталгия и тези танци някак ме върнаха обратно към родната ми земя и култура.“

 За г-н Лиу идеята за надежда и вяра дошла по време на представлението.

 [Hsuan Liu, зрител от публиката]: 

 „Бих казал, че тук става въпрос за вярата. Когато хората имат вяра, това ни помага да вярваме в нещо. Когато вярваш в нещо, ти се придържаш към него и караш всички външни заплахи и сили да се размиват в абстракция. Придържаш се към надеждата и този божествен образ… За жалост не смятам, че това отразява нашата действителност – хората са все по-материалистични и преследват пари. Тази идея за надежда и идеята за изгубените ценности за съжаление не са действителност.“

 Анди де Рютър коментира духа, донесен на сцената от изпълнителите.

[Andy De Ruyter, зрител от публиката]: 

 „От изпълнителите струеше силна енергия, както и от хората, които свиреха на инструментите – както западни, така и източни. Така че това беше едно изключително преживяване.“

 За г-н де Рютър посланието е било за доброта.

 [Andy De Ruyter, зрител от публиката]: 

 „Послание да бъдеш добър. Светът е толкова гневно място в момента, а има толкова много, на което да се радваш. Мисля, че посланието за доброта е актуално в наши дни поради събитията около нас в момента.“

 След спектакъла г-н де Рютър добави, че вече е започнал да го препоръчва на всичките си приятели.

 [Andy De Ruyter, зрител от публиката]: 

 „Вече го пуснах в паузата във Фейсбук и Туитър.“ … „Точно казвах: Удивителен спектакъл, всеки трябва да го гледа.“

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!