Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Доверието е изключително деликатна материя и най-малкия възможен „гаф“ го руши със страшна сила, което убива бизнеса

Едно от най-важните елементи на които се крепят много дейности е доверието. Когато започвах Риск Печели, първата и най-важна задача пред мен бе да имам 100% доверие в хората, защото раздавам пари.

Доверието е изключително деликатна материя и най-малкия възможен „гаф“ го руши със страшна сила, което убива бизнеса. Най-големият проблем на съвременния бизнес е липсата на доверие в много дейности, медицина, фармация, производство на храни, отглеждане на зеленчуци, напитки, ваксини и т.н. …

Имам чувството, че на много от гигантите не им и пука, защото са едва ли не монополисти в сферите си, но това кара нас малките хора непрекъснато да се съмняваме и да се чудим как да се изхранваме, лекуваме сами, да си печем хляб, или да си варим ракия… няма да се учудя и ако в ютюб пуснат клипчета „как да се ваксинираме в домашни условия“ …. та така.. наздраве за доверието!

Къци Вапцаров

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: Доверието е изключително деликатна материя и най-малкия възможен „гаф“ го руши със страшна сила, което убива бизнеса – Свободно слово

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!