Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Активно мероприятие на Ми 6 се опитва да свали от власт Владимир Путин с подпалване на война между Русия и Украйна. Операция Навални

Активно мероприятие на Ми 6 се опитва да свали от власт Владимир Путин с подпалване на война между Русия и Украйна. Операция Навални

Активно мероприятие на Ми 6 се опитва да свали от власт Владимир Путин с подпалване на война между Русия и Украйна. Операция Навални.

Активно мероприятие на великобританските служби Ми 6 цели война между Русия и Украйна. Анализатори коментираха,

че след това Украйна ще направи провокация и ще подтикне Путин към война. По този начин ще влязат в действие официално американци и англичани.

САЩ инвестира много средства в Украйна и превъоръжи цялата им армия.

Русия не може да стои безучастна и може да се стигне до война с много жертви докато руската армия стигне до Киев.

САЩ ще се намесят, както и англичаните, за да пазят своите бази в Украйна. Сценарият е част от големия хибриден сценарий,

наречен Навални. Целта е да се възбуди масово недоволство към Путин от руския народ.

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: Активно мероприятие на Ми 6 се опитва да свали от власт Владимир Путин с подпалване на война между Русия и Украйна. Операция Навални

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!