Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Най-сетне се намериха и въодушевени от ваксината!

Д-р Александър Симидчиев: Въодушевен съм от ваксината! С имунизирането си надграждаме данните от клиничните проучвания и правим лекарствата още по-сигурни, обяви пулмологът

Доц. Мангъров: Всички, които се ваксинират, участват в третата фаза на проучване

Image may contain: 2 people, text

Д-р Александър Симидчиев: Въодушевен съм от ваксината!

"Последните месеци с тъга станах свидетел на непредсказуемите и опустошителни ефекти от инфекцията със SARS-CoV2. В последните седмици, виждам как един чисто медицински проблем и неговото решение ненужно се политизират. Днес се чувствам благодарен и смирен пред размера и размаха на световните научните достижения". Това написа днес във фейсбук пулмологът д-р Александър Симидчиев малко след като се ваксинира срещу коронавируса.

"Също така съм въодушевен, че включих и своите рибозоми към общата полза за справяне с пандемията и запазване на здравето на близки, познати и пациентите, за които се грижа.

Благодарен съм на учените, доброволците и индустрията, които направиха всичко това възможно.

Преди да дойде и Вашата възможност за гореописания коктейл от емоции, не се колебайте - информирайте се! Обилно! Изчерпателно! Безрезервно! Същевременно фанатично търсете НАДЕЖДНИ източници на информация. Можете да следите и какво

се случва с нас - ваксинираните! С участието си надграждаме данните от клиничните проучвания и правим ваксините още по сигурни. По отделно можем да борим пандемията, но заедно ще я преборим!", убеден е медикът.

Image may contain: 1 person, text that says 'VHD btvo 09:58 тази денят на първите ваксини инеделя пстосаеалв 09:44 tVHD наживо тази събота денят на първите ваксини инеделя дравният министър сличенп умбал AHHA' tVHD наживо противоепидемични мерки на M3: докато ваксинират министъра, в помещение от 20 кв.м CA наблъскани десетки репортери и оператори.'
Facebook

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: Д-р Александър Симидчиев: Въодушевен съм от ваксината! - Lupa BG

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!