Следвайте "Буднаера" в Телеграм

КОНГРАЧЮЛЕЙШЪНС ОТВОРЕНО ПИСМО: До Главатарят на Асфалта, Господът на Глупаците, Генералът на Гърлата Ни

КОНГРАЧЮЛЕЙШЪНС ОТВОРЕНО ПИСМО

До Главатарят на Асфалта, Господът на Глупаците, Генералът на Гърлата Ни,

Драги Boyko,

Трябваха ми няколко месеца да осъзная защо не отваряш писмата ми. Явно ми липсваше една дума, към която си развил особена сетивност. Ето, поправям се.

Конграчюлейшънс, че вчера натовари в джипката двама от водещите медицински ръководители, един вид топ-лекарите ни, за да инспектират пътни настилки, докато държавата е в здравна криза.

Конграчюлейшънс, че купуваш скъпи изтребители и военни кораби, а не някакви си линейки.

Конграчюлейшънс, че подреди Здравната Каса до нощните си шкафчета.

Конграчюлейшънс, че цяло лято подготвяше държавата за втора вълна на вируса като се хвалеше как си го победил.

Конграчюлейшънс, че раздаваш наши пари като свои собствени, за да ни помагаш.

Конграчюлейшънс, че повечето ни болници не стават за болни.

Конграчюлейшънс, че хвърляш щедро по хилядарка на лекарите. Те са толкова малко, че няма да усетим разхода.

Конграчюлейшънс, че научи всички идиоти в страната как правилно да носят маската под носа си.

Конграчюлейшънс, че при първата вълна на вируса затвори парковете, но пусна публика по стадионите.

Конграчюлейшънс, че сега ТИ не затваряш нищо. Училищата ще се затварят сами, защото ще остават без учители. Малкият бизнес също ще се затваря сам - завинаги.

С ръкопляскане,

Радослав Бимбалов, обикновен конграчюлейшънър

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!