Срамна работа е, когато цял народ ти се подиграва, а ти продължаваш да управляваш!

Срамна работа е, когато цял народ ти се подиграва, а ти продължаваш да управляваш!

Къци Вапцаров

svobodnoslovo.eu

Понеже телевизиите продължават охотно да излъчват севернокорейските видеорепортажи с обиколките на любимия вожд и учител Бойко Борисов, от тях може да се чуе по някой интересен детайл. Вчера той бил при фермери. И между другото каза:

"Писали там, че съм ходел с една и съща риза. Аз си имам три любими ризи и си ги сменям"

Това беше по повод наша публикация в e-vestnik, че на неговите разходки той е с една и съща риза и панталон в продължение на повече от 10 дни. Или се крие като партизанин някъде, или вече не допуска някоя "прекрасна госпожа" в покоите си и няма кой да му каже какво да облече. Или пуска видеозаписи като Ким Чен Ир, направени кой знае кога. А читателите бяха с преобладаващо мнение, че се облича с едни и същи дрехи.

Е, вчера се беше облякъл с жълта фланелка. И ето, сега си каза, имал три любими ризи...

Дали да не съберем пари да му купим още ризи и да му ги изпратим. Или да му пратим, който има по-запазени втора употреба, каквито си купува повече от половината български народ. Размерът видимо е XXXL, с тенденция да се увеличава.

Така, де. Премиерът ни чете и отговаря

Ivan Bakalov

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме чрез бутончетата за споделяне отдолу. Благодарим Ви!

Научете за преследването на Фалун Гонг от ККП (Китайската комунистическа партия)

Преследването на Фалун Гонг: Насилствено потискане на 100 милиона души

Настоящите събития в Китай предоставят ясен избор на длъжностните лица и гражданите в страната, както и на хората по цял свят: подкрепа или противопоставяне на преследването на Фалун Гонг. Историята ще запише избора на всеки човек.

Необходимо ли е да се осъди комунизма: Фотоархив на комунистическите зверства

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Осъдете комунизма, напишете заявление и Вие...