Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Най-новите вицове на Борисов - комунист, майор от УБО, и син на полковник от МВР: Родителите на сегашните демократи едно време ни смазваха, един виц не можехме да кажем

Бойко Борисов - един от най-младите комунисти в България (член на БКП още на 18-годишна възраст), комсомолски секретар и член на БКП, майор от УБО, отгледан от полковник от МВР, напуснал системата на МВР в зората на 90-те години, за да остане партиец

"Вие сте прости и аз съм прост и за това се разбираме!" – докторът на физкултурните науки и мутро-комунист Борисов

"Недоволни винаги ще има и щом могат да си изразяват недоволството, значи има демокрация.  Родителите на сегашните демократи тогава ни смазваха. Буквално ни смазваха. Виц не можеше да кажеш за бай Тошо или за партията. За вицове арестуваха. Сега са на площада и си казват когато, където и каквото искат", каза още Борисов.

Ето как Бойко, един от най-младите комунисти в България, ВИ пази от „комунистите” или комунистите от ВАС – Напуснал МВР, защото ПРЕДПОЧЕЛ ДА ОСТАНЕ КОМУНИСТ (ФРАПИРАЩИ СНИМКИ)

Истината за дядото на Бойко –„убийството” на 9.IX.1944 опровергано от очевидец

Бил ли e комунист Бойко Борисов, или семейството му е било репресирано? Разкрития и снимки в Narod.bg

Бойко Борисов е бил агент на ДС (ДОКУМЕНТИ)

Бойко Борисов и досието „Буда” – СИК, ТИМ и „Държавна сигурност”

Петър Витанов: ГЕРБ загуби легитимност и в десните среди, ЕНП вижда, че им носи репутационна щета

Борисов напомни, че "къртиците", които са копали метрото в София, ще копаят и тунелите в района на Габрово, а след това много му се иска да се започне и строежа на тунел на Петрохан.

Новият лъч на метрото протече, а преградите не работят, но... чекмеджетата са пълни и сухи

Премиерът припомни също, че кметовете трябва да оказват контрол за превенция на коронавирусната епидемия, тъй като броят на заразените расте и не бива да прехвърля определени стойности, над които здравната система ще се задъхва. 

Заблуди ли ни Китай за суровите К19 мерки – Пекин подтиква целия останал свят към икономическо самоубийство

"460 млн. лв. повече сме заделили за здравеопазване в новия бюджет, за да издържи системата, тъй като не искаме да затваряме нишо и да пазим психическото здраве на хората.

НЯМА ПО-ПРИЯТНО НЕЩО ОТ ЧУЖДИТЕ ПАРИ, ПОВЯРВАЙТЕ (вижте есенцията на мутро-комунистическата философия)

Борисов в Топ 80 на най-богатите в света? Как ще харчат гепените милиарди - това им е проблем

Виждате как затвориха Мадрид, а нас дори през ум не ни минава подобно нещо. Искаме да се работи и да преминем през този ужас, без хората да се тормозят", отсече Борисов.

"Гледахте ли дебата в щатите, колко беше политически и с какви епитети се замерят?!

След този дебат се успокоих, че е нормално и у нас да се обиждат така.

Осман Октай: Държат Бойко със срамни записи

При всеки конфликт, първо се сбиват, загиват хора, и после отиват да решават проблемите.

Треньорът на Бойко Борисов: Изгоних Бойко Борисов от таекуондото – той е страхливец! Имаше два прякора – Прани гащи и Борсука!

USA посланик №1: Американските службите знаят, че Бойко Борисов е свързан с наркотици и контрабанда (ДИПЛОМАТИЧЕСКА ГРАМА)

Цветанов: Борисов ме накара навремето да арестуваме всички босове, за да ги изнудва за пари

Цветанов: Борисов лично ме караше да събирам рекета от групировките

Видеоклип от спалнята на Борисов: На гости у Баце

USA топ журналистът Джеф Стайн кратко и ясно: Бойко Борисов е мафиот. Страх ме е да дойда в България

Божков: Помни ли Бойко затвора в Чехия през 1993 г... И кой му прати адвокат да го измъкне...

Тиери Мейсън: Бойко Борисов доставя наркотици и оръжие в Ливан и Сирия за Ал Кайда и ИДИЛ

Васил Костов: Бойко Борисов пренасяше каптагон за Турция

Френският журналист Тиери Мейсън: Борисов е ШЕФ НА МАФИОТСКИ BG КАРТЕЛ за износ на НАРКОТИЦИ И ОРЪЖИЕ за терористите от Ал Кайда и Ислямска държава в Сирия и Ирак! Вижте Ужасяващите подробности!

Осман Октай: Държат Бойко със срамни записи

Офицер от МВР: При акция срещу контрабанда Бойко Борисов се криеше под ТИР, измъкнахме го и го арестувахме!

Георги Милков спаси от боклука списание с интервю на Бенатова с Борисов за СИК, Пашата и Васил Илиев. Борисов "Доколкото ме познавате, аз мога да бъда само в центъра"

Среден 3.43 с толкова е завършил Борисов за пожарникар

Ако не одобрявате Бойко, един от най-младите комунисти в България, значи не одобрявате комунизма! Защо тогава не го осъдите?

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!