Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Атанас Атанасов: Публикацията в "Шпигел" означава, че Меркел е оттеглила подкрепата си за Борисов

Аз не съм гласувал за Румен Радев, но всичко, което той казва е истина, откакто са започнали протестите. И това се отразява върху неговия рейтинг. Рейтингът му беше тръгнал нагоре.... Вчера отново цифрите показват, че той е №1 и е с 30 % пред Бойко Борисов.

Това заяви ген. Атанас Атанасов, съпредседател на "Демократична България" и лидер на ДСБ в ефира на БНТ. 

"Казвам откровено на Борисов, познавам го този човек: "Бойко, вземи си иди с мир по-навреме", каза той.

Да не слагаме каруцата пред коня, до изборите има много време", неочаквано заяви Атанасов.

"Ние в "Демократична България" ще се борим да управляваме и се готвим много сериозно", категоричен беше той.

"Поставянето в услуга на чужда държава е престъпление против републиката. В статия на "Шпигел" директно се вади информация, че Борисов , Цацаров и не знам кои други са поели ангажимент пред турските власти да обслужват техните интереси. Това е тежък скандал и трябва за него да има разследване", каза Атанасов.

Той заяви, че изданието е проправителствено и съгласува материалите си с германския кабинет.

"Тази публикация в "Шпигел", с тази тежка информация... Това означава ли, че Меркел оттегля подкрепата си за Бойко Борисов. Аз казвам "Да". Това е основното, което излиза от тази публикация", каза още Атанасов.

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: http://epicenter.bg/

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!