Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Комунистът Борисов обяви война на народа си

с всички произтичащи от това последствия

Бойко Борисов - един от най-младите комунисти в България (член на БКП още на 18-годишна възраст), комсомолски секретар и член на БКП, майор от УБО, отгледан от полковник от МВР, напуснал системата на МВР в зората на 90-те години, за да остане партиец

Той е член на Българската комунистическа партия

Истината за дядото на Бойко –„убийството” на 9.IX.1944 опровергано от очевидец

Бил ли e комунист Бойко Борисов, или семейството му е било репресирано? Разкрития и снимки в Narod.bg

Бойко Борисов е бил агент на ДС (ДОКУМЕНТИ)

Бойко Борисов и досието „Буда” – СИК, ТИМ и „Държавна сигурност”

Искате бъдеще?Осъдете комунизма

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Ген. Валери Григоров пред Фрог: Борисов обяви война на народа си

От вчера вечерта премиерът Бойко Борисов обяви война на българския народ. Това каза пред Фрог нюз ген. Валери Григоров от „Ние, Гражданите“, който участва в антиправителствените протести.

.

ген. Валери Григоров

Така Борисов доказа, че е непригоден да бъде управленец. Той не може да отговори на съвременните разбирания за държавник на европейска страна.

Голяма част от униформените мъже на площад „Независимост“ са събрани от бившите силови структури – ВИС и СИК. Те дръзко и предизвикателно предизвикаха гражданите към сблъсъци. Това доказва, че у нас митрите и полицията са се слели в едно и обслужват държавата в лицето на мин-председателя. 

Около 9,30 ч.  вчера, без каквато и да е причина, полицейските служители обгазиха 20 граждани и представители на медии, които не дадоха основание за  противедействие. Това бе удар срещу свободната журналистика. 

В края на деня, когато около 22 30 без да има също повод, полицията щурмува гражданите. Това разбира се, предизвика тяхната ответна реакция. Органите не реда не си дадоха сметка, че на площада има повече от 70 000 души. Тръгнаха да щурмуват, без да имат ресурса за това. Тези служители не си дадоха сметка още, че те не отиват на война, а срещу българските граждани. Самото правителството провежда политика на геноцид. 

Ние всички видяхме, че ръководството на СДВР, в лицето на Антон Златанов, бе гузно, държеше се неадекватно. Трябваше да обясни собствената си  неадекватност. Полицейските служители трябва да са наясно, че не са мажоретки. Ръководството на СДВР трябва да е наясно, че в световен мащаб работа на полицая е най-рискова. И няма нужда да хленчат и да се оправдават, защото това поведение не е достойно.

На Борисов и на управляващите трябва да е ясно, че след вчера, протестите продължават с нова, още по-голяма сила и енергия.

Цветанов: Борисов ме накара навремето да арестуваме всички босове, за да ги изнудва за пари

Цветанов: Борисов лично ме караше да събирам рекета от групировките

Видеоклип от спалнята на Борисов: На гости у Баце

USA топ журналистът Джеф Стайн кратко и ясно: Бойко Борисов е мафиот. Страх ме е да дойда в България

Божков: Помни ли Бойко затвора в Чехия през 1993 г... И кой му прати адвокат да го измъкне...

Васил Костов: Бойко Борисов пренасяше каптагон за Турция

Офицер от МВР: При акция срещу контрабанда Бойко Борисов се криеше под ТИР, измъкнахме го и го арестувахме!

Георги Милков спаси от боклука списание с интервю на Бенатова с Борисов за СИК, Пашата и Васил Илиев. Борисов "Доколкото ме познавате, аз мога да бъда само в центъра"

Среден 3.43 с толкова е завършил Борисов за пожарникар

Ако не одобрявате Бойко, един от най-младите комунисти в България, значи не одобрявате комунизма! Защо тогава още не сте го осъдили?

Тодор Живков: Всичко, което ви говорихме за социализма, все едно църният дявол ви го е казвал!

Осъдете комунизма и ВИЕ

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://frognews.bg/

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!