Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Тази мила дама заяви пред Европарламента, че най-дискриминирани у нас са политиците

Radoslav Bimbalov: Такаааа… явно ще е ден за запознаване с идиоти. Вижте тази мила дама на снимката. Казва се Анна Джумалиева и почти съм сигурен, че я виждате за пръв път. Тя е доцент, доктор по международно частно право, преподавател в университети и, разбира се, председател на Комисията за защита от дискриминация. Тази госпожа вчера е участвала в изслушването на заместничките в Европейския Парламент и на въпрос на европейски депутат какво мисли за състоянието на дискриминацията в България най-отговорно е заявила, че най-дискриминирани в момента са управляващите политици, които биват хулени и обиждани – дори пред дома на уважаемия премиер ходели да носят чували за трупове… Естествено, тези думи от страна на един председател на комисия за борба с дискриминацията, предизвикал гнева на питащите и се наложило да раздават словесни шамари, но това е извън темата…


Тази жена аз лично не я знам. Как е станала доцент- не знам. Какво прави като шеф на Комисия по защита от дискриминация – не знам. Дали ще получи увеличение на заплатата тия дни – не знам. Но знам едно – с такива верни амазонки, еднакво готови да защитят и с двете си мозъчни клетки Boyko Borissov, нищо няма да ни уплаши. Ни Ковид, ни Европа.

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://www.facebook.com/radoslav.bimbalov/

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!