Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Премиер Бойко: И аз искам оставката на Радев (Какво е постигнал? Едно чекмедже няма?!)

Попитан за оставката от журналисти, Борисов не потвърди, а контрира: ”И аз искам оставката на Радев. Всеки иска оставката на някого”.
Премиерът Бойко Борисов е в Сакар заедно с вътрешния министър, за да видят на място как се гасят пожарите, пламнали през уикенда. 

„Даже на Христо Иванов не му я искам, беше ми заместник толкова години. Един иска на Лозан Панов, на Радев, на Борисов. Конституцията, демокрацията и правовата държава казват: провеждат се избори. На тях се явяват политически партии и те на базата на резултата си съставят или самостоятелно, или коалиционно правителство“, допълни той. 

От думите на Бойко Борисов стана ясно и, че палатковите лагери в столицата няма да бъдат премахвани със сила.

Миролюба Бенатова: Божков и президентът правят като Слави. Кое е новото?

Васил Божков и президентският стратегически съвет излизат с едно и също: платформа в Интернет, в която вие да споделяте идеите си, а накрая те да ги обобщят.

Слави Трифонов вече го е правил това.

Кое е новото?


Бойко Методиев Борисов е един от най-младите комунисти в България станал член на БКП още на 18-годишна възраст. Отгледалият го Методи Борисов е с чин майор от ДС. Борисов напуска пожарната която е част от системата на МВР защото отказва да се съобрази с новия приет закон за деполитизиране на силовите министерства. Борисов е активист на митингите на БКП, после БСП като не пропуска нито един от тях. Борисов още не си е върнал партийния червен билет. Тоест Борисов никога не е подавал заявление за напускане на БСП

Истината за дядото на Бойко –„убийството” на 9.IX.1944 опровергано от очевидец

Бойко Борисов е бил агент на ДС (ДОКУМЕНТИ)

Видеоклип от спалнята на Борисов: На гости у Баце

Божков: Помни ли Бойко затвора в Чехия през 1993 г... И кой му прати адвокат да го измъкне...

Васил Костов: Бойко Борисов пренасяше каптагон за Турция

Офицер от МВР: При акция срещу контрабанда Бойко Борисов се криеше под ТИР, измъкнахме го и го арестувахме!

Среден 3.43 с толкова е завършил Борисов за пожарникар

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://frognews.bg/

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!