Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Главният здравен държавен инспектор духна в Гърция, докато Борисов и Ангелкова рекламират Черноморие ни – Захариева: Много съм изненадана, не очаквах такива опашки на българо-гръцката граница

No photo description available.

Захариева: Много съм изненадана, не очаквах такива опашки на българо-гръцката граница

Напъните на премиера Бойко Борисов и министъра на туризма Николина Ангелкова да рекламират родното Черноморие са без особен успех дори и сред държавните служители.

До завчера министър-председателят обясняваше при поредния си магистрален воаяж, че хотелите, плажовете и рибката ни са по-хубави от гръцките и видимо се издразни на километричните опашки на границата ни с южната съседка. Вчера, обаче, главният държавен здравен инспектор доц. Ангел Кунчев също беше засечен в колоната от коли за Гърция. 

В спортно-елегантен стил и доцентът чакаше да премине през постовете на КПП-то.

Albena Belyanova

Доц. Кунчев не е отрекъл, че почива в Гърция. Обяснението, дадено от него, е, че почивката е платена миналата година. Каква случайност, че границата с Гърция бе отворена вчера! А може би късмет, вътрешна информация или помощ от Алена? Ех, ако си имаше двойник...

Видно е, че въпреки призивите на Ангелкова и премиера Борисов, както много българи и доц. Кунчев с нетърпение е чакал гръцките си колеги да отворят границите, пише сайтът "Зов нюз" и публикува снимки, изпратени до редакцията им от читатели, които обиколиха социалните мрежи.

Захариева: Много съм изненадана, не очаквах такива опашки на българо-гръцката граница

Ние тук направихме премерен риск, след консултации с националния щаб, и отворихме границите си за определени държави без да се налага карантина. България е туристическа страна и това ще спомогне за този сектор.

„В момента единствената отворена сухопътна граница на Гърция е тази с България. Останах много изненадана и не очаквах такива опашки на българо-гръцката граница вчера.“


 

 

 

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://liberta.bg/

http://onovini.eu/

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!