Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Речникът на Борисов към народа: Вие сте тулупи, мисирки, главанаци, простаци, българите сте мои кучета! Професор предлага БАН да се заеме с българския премиер


Проф. Николай Слатински написа убийствен коментар относно речника, който премиерът Бойко Борисов използва към българския народ без грам притеснение. Преподавателят по национална сигурност е огорчен, че човек с интелекта на Борисов е министър-председател на държава, при това на държава не от „третия свят”, а от Европейския съюз.

Вижте пълния текст без редакторска намеса:

Без думи. Защото нямам думи.

тулупи

негодници

пунта мара

келеш

мисирки

главанаци

простаци

шестаци

кюфтаци

ще ги спукам от бой на изборите

пипни ме за мускула

хвани ме за шлифера

българите са като моите кучета

разфасовали момчето (за убития ученик в Перник)

гърдите са ми големи

вие сте прости и аз съм прост

младите да копат картофи

да не стават студенти, а овчари

Борисов: Получихте рядък шанс да ви управлявам! (тулупи, негодници, мисирки...?)

Дали вече в БАН да не започнат събирането и издаването на „Речник на българския премиер“…

Визитка:

Професор Николай Слатински е доктор по математика и професор по национална и международна сигурност и един от водещите български специалисти по проблемите на сигурността, отбраната, обществения ред. Преподава във ВА „Г. С. Раковски”, УНСС, СУ „Св. Климент Охридски” и НБУ. Автор е на 6 книги и десетки научни публикации. Бил е народен представител във Великото и в XXXVI Народно събрание. Работил е като секретар по националната сигурност на президента Георги Първанов в периода 2002-2006 г.

Заглавието е на редакцията на Narod.bg

Georg Georgiev:
1. Бойко Борисов - комунист, майор от УБО, и син на полковник от МВР или на който и да било.

Тулупена рефлексология

Комунистите в ГЕРБ са повече от БСП! Бойко уж се отказва от партията-майка едва през 1995-а: Разследване на Narod.bg

Ексклузивно! Бойко Борисов е бил агент на ДС (ДОКУМЕНТИ)

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

75% от ръководителите на дясно-комунистическата бкп-ГЕРБ са бивши леви комунисти – начело с лидера си

Вярно ли е, че ако изкъпете 5 гербаджии, ще излязат поне 6 „чисти“ комунисти?

Хитрите деца на Лукавия: Един от най-младите някога членове на БКП, израснал в семейство на комунисти – По наглост и лъжа е първи в ЕС!

Източник/ци: https://narod.bg/

https://www.facebook.com/nikolay.slatinski/

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!