Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Отвратен бизнесмен с писмо до Бойко: Благодаря за диктатурата, че нямаме пари за лечение на болни дечица, но имаме F-16 на чертежи, благодаря, че убивате нацията

Отвратен от управлението на България бизнесмен написа отворено писмо до Бойко Борисов, в което разбива на пух и прах опорните точки на ГЕРБ, по които управляващите съсипаха страната.

Пловдивчанинът Димитър Тосев пусна своя гневен призив в социалните мрежи, за да може повече хора да го прочетат и подкрепят, ако смятат, че е прав.

А той е ужасно прав, за съжаление, вижте защо:

Добро утро,

В края на извънредното положение имам нужда да кажа това:

„До министър-предaтелят на България:

Благодаря, че хладилните камиони не са пълни с трупове, а с фурми. Благодаря, че детските площадки не се превърнаха в морги , а се изпълват с радостна глъч.

Благодаря, за избитите прасета, кози и овце от чума, за която БАБХ си призна, че няма такава.

Благодаря, за пропадналите магистрали и разтопилият се битум по бул. „Дондуков” в столицата.

Благодаря, за боклуците на ЕС, които горим в България и сами убивате нацията.

Благодаря, че няма пари за лечение на болни дечица, но имаме F-16 на чертежи.

Благодаря, че трябва да нося маска, за да не хвана Covid-19, а само бактериална пневмония. И за да мълча.

Благодаря, че мога да ходя в парка почасово, като престъпник.

Благодаря, че и дванадесет годишните имат право да ходят в парка, а тринадесет годишните нямат нужда.

Благодаря, че нямам право да се виждам с роднини и приятели, но имам право да се редя на опашка пред бюрото по труда, банките, ЕВН, ЧЕЗ и ВиК.

Благодаря, че родната полиция ни пази от страшния вирус, но не и от надрусаните и напушени престъпници.

Благодаря, че служите на чужди интереси и превърнахте държавата в задния двор на ЕС.

Благодаря, за извънредната диктатурата. Благодаря и за последващата санитарна такава.

Благодаря за голямото майчинство и пари за възрастните.

Благодаря и на мрънкащите и оплакващите се, които ги мързи да отидат да гласуват.

Денонощието няма да ми стигне, за всичко, за което искам да благодаря, но най-вече:

Благодаря за прекрасното си детство, защото тогава вас ви нямаше в политиката и властта”, завършва пловдивчанинът.

Източник/ци: https://narod.bg/

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!