Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Комунистически номера: Бойко прати МВР на баба Стойна, която показа скъсаните си обувки на протеста

ПОЛИЦИЯ РЕСПЕКТИРА БАБА СТОЙНА, ОПЪЛЧИЛА СЕ НА БОЙКО БОРИСОВ https://svobodnoslovo.eu/

Georg Georgiev:
1. Бойко Борисов - комунист, майор от УБО, и син на полковник от МВР.

Най-вероятно не Черепа, и дори не Перник, ще свалят Бойко Борисов.

Ще го направи една 73 годишна жена, която изля болката на сърцето си на протеста преди 2 дни.

И…

Се озова в МВР за разпит и “респектиране”.

Да припомним какво каза тя на протеста:

“Една стара жена, около 75 годишна, от протеста се провикна :”БОЙКООООО, ЗАЩО МРАЗИШ НАРОДА СИ ?

Защо прогони младите, да робуват в чужбина , вместо да работят за България ?

До 89 година бях високопродуктивна, награждаваха ме с екскурзии, а сега съм подлога, спях на плочите в ресторантите за 150 лева заплата,

без осигуровки, аз робинята , а сега със 119 лева, не мога да си купя лекарствата, храната…..

Продаде водата, тока, която беше оная фирма – не и помня името.

Вижте, с какви скъсани галоши ходя ! Вижте ! Как не се наяде , не се накраде Бойкооооо ?

Не ще Бойко пенсионери, не ще деца. Какво иска? Курви. Курви иска. Има пари, има и курви…

Кажи, Бойко, кога ще се наядеш, да остане нещо и за нас…

Остави малко и на хората ! “…….

Продължението от вчера:
“Ден след като репортаж на Българската свободна телевизия от антиправителствения протест на 29 януари, показващ мъката на една обикновена, но голяма в смелостта си българка – баба Стойна, на 73 години, обиколи интернет, полицаи са я издирили и посетили в дома за стари хора, където тя живее.
И не за да й помогнат в мизерния й живот, а за да й търсят обяснение за думите и.
Това, на актуалния в момента език се нарича профилактиране с въздигане до респектиране. Вижте какво разказа пред нашата камера репресираната жена.”

Koi685iwWm8

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://www.informiran.net/

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!