Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Цецка Цачева: Ползвам охрана и шофьор от НСО защото не съм като обикновените хора

Провалената кандидатка за президент сдобила се с евтин апартамент от “Артекс” Цецка Цачева, за която се доказа, че е и с фалшива диплома отново показа, че за членовете на групировката ГЕРБ няма невъзможни теми и почти всички от тятх са загубили връзка с реалността.

На слизане от луксозния си държавен Мерцедес през сградата, в която се намира луксозния ѝ апартамент, възмутен гражданин успя да заобиколи гавазите, които я пазаят (от какво точно не е ясно) и я попита дали не я е срам, че хората масово нямат какво да ядат, седят на студено и не могат да си позволят лекарства, а Цецка Цачева, която е абсолютно никаква вече в тази държа харчи десетки хиляди на месец от народната пара, за да си има личен шофьор и охрана.

Възмутената Цачева агресивно обясни на човека буквално следното:

“Не разбирам защо завиждате, че ми се полага шофьор и охрана, аз както знаете съм доказала, че не съм като обикновените граждани, а съм членка на ГЕРБ и съм направила много за България.

Полага ми се”

Човекът онемя от отговора тъй като нямаше както да каже на такава наглост и си тръгна.

Харизан Тръбичев, Фейсбук

КАК ПРИЗРАКЪТ НА КОМУНИЗМА УПРАВЛЯВА НАШИЯ СВЯТ

Източник/ци: https://www.informiran.net/

Следвайте "Буднаера" в Телеграм

Ако този материал Ви харесва, помогнете ни да го популяризираме. Благодарим Ви!